"9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz."

X5 Belt Süper Yağ Yakıcı Kızıl Ötesi Tüm Vücut Masaj Kemeri

  • Product Code: epo4174
  • Brand: Epilons
  • Stock: 20+
  • 18 USD
  • By Wire Transfer/EFT 18 USD
Piece
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges

X5 Belt Süper Yağ Yakıcı Kızıl Ötesi Tüm Vücut Masaj Kemeri

x5 Belt süper kemerimiz yağları yüksek frekansla kırar. bu yüksek frekans, yağı parçalar ve yağın hızlı bir şekilde amino asitlere, gliserol, su ve diğer küçük moleküllere dönüşmesini sağlar, böylece insan lenfatik sistemi aracılığıyla in vitro dışında oksitlenebilir. Güçlü bir manyetik alana sahiptir ve hücre aktivitesini arttırır ve mikro dolaşımı iyileştirir, böylece cildinizi daha pürüzsüz ve güzel hale getirir.
x5 Belt super şu anda piyasadaki obezite için en etkili ve doğrudan kilo verme ürünüdür. Loop sırt masajı: Loop sırt masajı, gergin kasları gevşetmek ve sizi enerjik yapacak enerjiyi geri kazanmak için sırt ve bel yorgunluğunu gidermeye yardımcı olur Temel Özellikler x5slim süper kemer etkili bir şekilde vücut kasını rahatlatır x5slim süper kemeri etkili bir şekilde arzu ettiğiniz zayıflama etkisini verir x5 Belt süper zayıflama kemeri fiziksel ağrı ve rahatsızlığı etkili bir şekilde giderir.


TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Similar Products
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Loading...