"9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz."

Hakkımızda

Hakkımızda

Kargolat.com, Mbois İnşaat İthalat Sanayi Ticaret Ltd Şti. bünyesinde faaliyet gösteren bir e-ticaret kuruluşudur. Misyonumuz, hayatınıza farklılık ve renk katmak için dünyanın dört bir yanından en yeni ve ilginç ürünleri Türkiye'ye getirerek siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

Deneyimli Kadro

Kargolat.com olarak, yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla hareket eden bir kadroya sahibiz. Tecrübemiz sayesinde, sizleri mutlu etmek ve sıradanlıktan sıyrılan ürünlerle tanıştırmak için çabalıyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Portföyümüzde yer alan ürünlerin birçoğu kendi ithalatımızdır, ancak bazılarını da güvenilir tedarikçilerden sizin adınıza temin ediyoruz. Kargolat.com'da basit ve sıradan hediyelerden bıktıysanız, doğru adrestesiniz. Arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, sevgilinize veya en önemlisi kendinize hediye edebileceğiniz sıra dışı, ilginç, orijinal ve değişik ürünleri gurur ve heyecanla sunmaktan memnuniyet duyarız.

Hız ve Kolaylık

2018 yılında Ağustos ayında faaliyete başlayan Kargolat.com, hızlı ve modern alt yapısı sayesinde yüzlerce ürünü birkaç saniyede filtreleyerek kısa zamanda bulma imkanı sunar. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, kapıda ödeme, peşin veya taksit seçenekleriyle satın almanıza olanak tanır.

Güven ve Kalite

Kargolat.com, İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından asgari güvenlik ve hizmet kalitesi standartlarını sağlayan sitelere verilen Güven Damgasına sahiptir ve E-Ticaret Bilgi Platformu'na (ETBİS) kayıtlı bir e-ticaret sitesidir. Müşteri memnuniyeti ve güvenli alışveriş, bizim için öncelikli bir konudur.

Kargolat.com, evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmenizi ve hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlayan güvenilir bir internet mağazasıdır.

Bizimle tanışın ve hayatınıza renk katmanın keyfini çıkarın!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
Loading...