"9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz."

Darbeli Titreşimli Tabanca Masaj Aleti Kas Rahatlatıcı 4 Başlıklı Şarjlı Göbek Eritme Cihazı Zayıflama ve Selülit Giderme

  • Product Code: kg4001168-1883
  • Barcode: 9678746604458
  • Brand: Epilons
  • Stock: 20+
  • 17 USD
  • By Wire Transfer/EFT 16 USD
Piece
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Darbeli Titreşimli Tabanca Masaj Aleti Kas Rahatlatıcı 4 Başlıklı Şarjlı Göbek Eritme Cihazı Zayıflama ve Selülit Giderme

Bir masaj tabancası tarafından sağlanan vurmalı masaj, kas kasılmasını geliştirmeye yardımcı olur, bu da kasların ve fasyal dokuların uzamasına ve güçlendirilmesine neden olur. Masaj terapisini yaşam tarzınızın ve egzersiz sonrası rutinin bir parçası haline getirmek, stresi azaltmak için harika bir yoldur.

Masaj tabancasının faydaları nelerdir seans sırasında titreşimli derin doku masajı ile kılcal damarları açar kaslar arasındaki yağları eritir, laktik asitleri parçalar, yağların daha hızlı yakılarak hızlı kilo vermek de dâhil birçok konuda vücudunuza yardımcı olur, tüm vücudu rahatlatır, stresi azaltarak kas ağrılarının giderilmesinde yardımcı olur.

Özellik: Farklı ihtiyaçları karşılamak için 4 farklı masaj başlığı ve 6 vitesli ayar içerir.
Kas sertliğini ve ağrısını etkili bir şekilde azaltın ve kan dolaşımını artırın. 7v/2000ma, büyük kapasiteli bir lityum pil ile güçlendirilmiştir.
180 dakika boyunca kullanılabilir ve 120 dakika kullanılabilir. Kullanmak daha güvenlidir.
Aşırı ısınma koruması ve aşırı ısınma koruması gibi güvenlik cihazları kullanmak güvenlidir.
Egzersiz sonrası yorgunluktan kurtarma, spor yaralanmalarından iyileşme, iyileşme sırasında ağrı kesici ve inflamatuar yanıtın azalması için uygundur.
Renk: Siyah-Beyaz
4 Başlıklı Şarjlı Titreşimli Masaj Aleti
Siz de fiziksel iş yükü ile çalışıyor, İş yorgunluğundan kurtulmanın yollarını arıyorsanız ya da bel boyun Masajına ihtiyacınız varsa bu masaj aleti sizin için faydalı olacaktır.

Bu ürün şarjlıdır. Kablosuz olarak çalışmaktadır. 3200 perkülaryon dakika hızında çalışır. 45 db çok sessizdir 6 farklı hız ve hassasiyet ayarı sayesinde her kas grubu için farklı masaj deneyimi sağlar. 4 farklı masaj başlığı ile vücudunuzdaki tüm kas gruplarına uygun masajı yapabilir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Similar Products
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Loading...