"9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz."

Dearling Rf-605 Profesyonel Saç & Sakal Ense Kesme Makinesi

  • Product Code: kg2000456-1307
  • Barcode: 9678746976623
  • Brand: Epilons
  • Stock: 20+
  • 12 USD
  • 1 USD in installments starting from ..
Piece
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges

Dearling RF-605 Profesyonel Saç & Sakal Ense Kesme Makinesi

 

 

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Ürünün bıçakları, paslanmaz çelik materyal kullanılarak üretilmiştir. Ürünün bu özelliği bıçaklarda paslanma gibi hijyen sorunlarının ortaya çıkmasını engellemekte ve sağlıklı bir kullanıma imkan tanımaktadır. Paslanmaz çelik materyal, ürünün kullanım ömrünü de arttırmaktadır.


Kesim Aparatları ile Mükemmel Sonuç

Ürün farklı kesimlerde mükemmel sonuç sağlayacak 3 farklı tarak ile sunulmaktadır. Bu sayede saç, sakal ve ense kesimlerinde ideal kalınlığı belirleyebilmeniz mümkün hale gelmiştir.


Saç ve Sakal için Tek Ürün

Hem sakal hem de saç için kullanabilir şekilde tasarlanmış ürün, kullanıcısına en yüksek verimliliği sağlamayı vadetmektedir. Bu sayede işlevsel olmasının yanı sıra ekonomik bir tercihtir.


 

Kablosuz Özelliği ile Konforlu Kullanım

Ürün şarj edilerek kablosuz olarak kullanılabilmesinin yanı sıra kalem pil ile de çalışabilmektedir. Ürünün bu özelliği her durumda ve her an en yüksek performansla konforlu bir kullanım sunmasını sağlamaktadır.


Uzun Çalışma Süresi

Ürün 6 saatlik şarj süresinin sonunda maksimum seviyede doluluğa ulaşmaktadır. Ürünün %100 dolulukta çalışma süresi ise 1 saattir. Uzun çalışma süresi yalnızca ev kullanımları için değil, işletme kullanımları için de ideal bir ürün olmasını sağlamaktadır.


Temizlenebilir Bıçak Yapısı ile Maksimum Hijyen

Ürünün bıçakları temizlenebilir olarak tasarlanmıştır. Ürün temizleme fırçası ve bakım yağı ile birlikte gönderilmektedir. Bu sayede uzun yılar hijyenik bir kullanıma imkan tanımaktadır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
Loading...