"9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz." "9000 çeşit ürünümüzle en uygun fiyatlarla Türkiye'ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz."

Hy3215 To-247 Mosfet Transıstor

  • Product Code: EPM24641
  • Barcode: 9678746407707
  • Brand: Epilons
  • Stock: 20+
  • 4 USD
  • 0 USD in installments starting from ..
Piece
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges

HY3215 TO-247 Transistor Özellikleri

Elektronik devrelerde sinyal amplifikasyonu, anahtarlaması ve sinyal işleme gibi önemli işlevleri yerine getiren bir yarıiletken cihazdır. Transistörler, modern elektronik cihazların temel yapı taşlarından biridir ve bilgisayarlar, televizyonlar, cep telefonları, radyolar, güç amplifikatörleri ve birçok diğer elektronik cihazda kullanılırlar.


Transistörler, elektronik devrelerin işlevselliğini kontrol etmek ve elektrik sinyallerini güçlendirmek için kullanılır. Özellikle dijital devrelerde mantık kapıları oluşturmak için kullanılırlar. Transistörlerin icat edilmesi, elektronik teknolojisinin gelişmesinde büyük bir dönüm noktası olmuş ve bugünkü elektronik cihazların oluşturulmasında kritik bir rol oynamıştır.

KılıfTO 247
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
{x} kişi bu ürünü inceliyor.
İndirim Fırsatları
Son Gezilenler
Loading...